ÖĞRETMEN-VELİ GÖRÜŞME SAATLERİMİZ
2023-2024 Eğitim Öğretim yılı öğretmen-veli görüşme zaman çizelgesi aşağıda verilmiştir.
2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖĞRETMEN-VELİ GÖRÜŞME ZAMAN LİSTESİ |
|
||||
S.NO |
ADI SOYADI |
GÖREVİ |
|
||
1 |
GÜNAY ALGIN |
Okul Müdürü |
|
||
2 |
HALE GÜRCAN |
Okul Müdür Yardımcısı |
|
||
3 |
ÖNDER KURT |
Okul Müdür Yardımcısı |
|
||
4 |
HATİCE BALABAN |
Türkçe |
PAZARTESİ 5. DERS- PERŞEMBE 4. DERS |
||
5 |
MERAL ERCİ |
Türkçe |
CUMA 6. DERS |
||
6 |
NESLİHAN OTÇU |
Türkçe |
PERŞEMBE 4. DERS |
||
7 |
NEŞE KAYA TOKER |
Türkçe |
ÇARŞAMBA 5. DERS |
||
8 |
ERDAL SEKİZKARDEŞ |
Türkçe |
ÇARŞAMBA 4. DERS-PERŞEMBE 6. DERS |
||
9 |
DERYA PINAR YILDIZ |
Matematik |
PERŞEMBE 4. DERS- SALI 2. DERS |
||
10 |
FUNDA ERGUN |
Matematik |
ÇARŞAMBA 5. DERS |
||
11 |
GÜLCAN GÜRBÜZ |
Matematik |
PERŞEMBE 5. DERS |
||
12 |
AYŞENUR TOSUN |
Matematik |
PAZARTESİ 3. DERS |
||
13 |
MENDUHA EREN |
Matematik |
ÇARŞAMBA 4. DERS |
||
14 |
YELDA GÜNGÖR |
Matematik |
SALI 5. DERS- PERŞEMBE 5. DERS |
||
15 |
İSMAİL ACAR |
Fen Bilimleri |
ÇARŞAMBA 4. DERS |
||
16 |
MÜGE MUTLU |
Fen Bilimleri |
PAZARTESİ 4. DERS-ÇARŞAMBA 2. DERS |
||
17 |
GÜLŞEN SEZEN |
Fen Bilimleri |
SALI6. DERS-PERŞEMBE 6. DERS |
||
18 |
YASİN ERDOĞAN |
Fen Bilimleri |
SALI 3.DERS-ÇARŞAMBA 3. DERS |
||
19 |
BİRGÜL SEYREK |
Yabancı Dil |
ÇARŞAMBA 4-5. DERS |
||
20 |
ALP TEKİN ALTAY |
Yabancı Dil |
PERŞEMBE 5-6. DERS |
||
21 |
SELİM TUNALI |
Yabancı Dil |
CUMA 5. DERS |
||
22 |
ŞERİFE NİLÜFER ÖZER |
Yabancı Dil |
CUMA 5. DERS |
||
23 |
ZÜBEYDE DİLEK |
Sosyal Bilgiler |
PAZARTESİ 3. DERS-CUMA 5. DERS |
||
24 |
TUĞBA BAŞAR |
Sosyal Bilgiler |
SALI 3-6. DERS |
||
25 |
METİN GÜVEN |
Sosyal Bilgiler |
ÇARŞAMBA 2. DERS- CUMA 5. DERS |
||
26 |
HAYRİ KEMAL VURHAN |
Beden Eğitimi |
ÇARŞAMBA 3. DERS- SALI 3. DERS |
||
27 |
OSMAN KÖROĞLU |
Beden Eğitimi |
SALI 5. DERS- PERŞEMBE 5. DERS |
||
28 |
MUHAMMET ALAGAŞ |
Beden Eğitimi |
PERŞEMBE 4-5. DERS |
||
29 |
MAKBULE İŞLEYEN |
Din kültürü ve Ahlak Bilgisi |
ÇARŞAMBA 3. DERS -CUMA 3. DERS |
||
30 |
ESRA HAN |
Din kültürü ve Ahlak Bilgisi |
CUMA 3. DERS |
||
31 |
SERAP YILDIZ ÇOBANOĞLU |
Teknoloji ve Tasarım |
PAZARTESİ 5. DERS-ÇARŞAMBA 3. DERS |
||
32 |
HANIM ÇETİNER |
Teknoloji ve Tasarım |
SALI 5. DERS-CUMA 5. DERS |
||
33 |
HAYEL İLĞAN |
Bilişim Teknolojileri |
PAZARTESİ 5. DERS-SALI 5. DERS |
||
34 |
AYŞE GÜLCÜK |
Müzik |
ÇARŞAMBA 4. DERS |
||
35 |
HATİCE BAĞCI |
Görsel Sanatlar |
SALI 4. DERS |